• Vi har travlt
  • Forvent længere leveringstid
I udvalgte STOF 2000 holder vi SØNDAGSÅBENTKLIK HER OG SE HVILKE
FYN
STOF 2000 Odense
Rødegårdsvej 180
5230 Odense M
Tlf: 66 15 55 04
Åbningstider:
Man-fredag:        9.30 - 18.00
Lørdag:                 9.30 - 15.00
odense-1@stof2000.dk

STOF 2000 Odense
Skibhusvej 65
5000 Odense
Tlf. 32 10 66 11
Åbningstider:
Man-fredag: 10.00 - 17.30
Lørdag:          10.00 - 13.00
skibhusvej@stof2000.dk

STOF 2000 Svendborg
Voldgade 9 C
5700 Svendborg
Tlf. 62 21 26 60
Åbningstider:
Man-fredag:   10.00-17.30
Lørdag:            10.00-14.00
svendborg@stof2000.dk

KØBENHAVN
SJÆLLAND

STOF 2000 Nørrevold
Frederiksborggade 24
1360 København  K
Tlf. 33 15 33 42
Åbningstider:
Man-fredag:  10.00 - 18.00
Lørdag:         10.00 -15.00
noerrevold-1@stof2000.dk

STOF 2000 Nørrevold
Frederiksborggade 26
1360 København K
Tlf. 33 93 88 80
Åbningstider:
Man-fredag:       10.00 - 18.00
Lørdag:              10.00 - 15.00
noerrevold-2@stof2000.dk

STOF 2000 Nørrebro
Nørrebrogade 169
2200 København N
Tlf. 35 81 61 00
Mobil: 27 61 20 30
Åbningstider:
Man-fredag:  10.00 - 17.30
Lørdag:         10.00 - 15.00
noerrebro@stof2000.dk

STOF 2000 Amager
Amagerbrogade 48-50
2300 København S
Tlf. 32 57 55 20
Åbningstider:
Man-fredag:   10.00 - 18.00
Lørdag:          10.00 - 15.00
amager@stof2000.dk

STOF 2000 Vesterbro
Vesterbrogade 41
1620 København V
Tlf. 33 93 05 02
Åbningstider:
Man-fredag:  10.00 - 18.00
Lørdag:         10.00 - 15.00
vesterbrogade@stof2000.dk

 

STOF 2000 Østerbro
Øster Fælled Torv 36
2100 København Ø
Tlf. 35 26 20 40
Åbningstider:
Man-fredag :  10.00 - 18.00
Lørdag:          10.00 - 15.00
oesterbro@stof2000.dk

STOF 2000 Frederiksberg
Gl. Kongevej 112
1850 Frederiksberg C
Tlf. 33 24 33 90
Mobil: 27 61 20 02
Åbningstider:
Man-fredag:  10.00 - 18.00
Lørdag:         10.00 - 15.00
frederiksberg@stof2000.dk

STOF 2000 Rødovre
Tårnvej 241 - 243
2610 Rødovre
Tlf.: 36 41 24 11
Åbningstider:
Man-fredag:   10.00 - 17.30
Lørdag:          10.00 - 14.00
roedovre@stof2000.dk

STOF 2000 Ballerup
Ballerupcentret
Baltorpvej 2
2750 Ballerup
Tlf. 32 21 15 45
Åbningstider:
Man-fredag :    10.00 - 19.00
Lørdag:            10.00 - 16.00
1.+sidste søn:  11.00 - 16.00
ballerup@stof2000.dk

STOF 2000 Spinderiet
Spinderigade 6
2500 Valby
Tlf. 32 18 74 98
Åbningstider:
Man-fredag:     10.00 - 19.00
Lørdag:            10.00 - 16.00
1.+sidste søn: 11.00 - 16.00
spinderiet@stof2000.dk

 

STOF 2000 Helsingør
Bjergegade 1
3000 Helsingør
Tlf. 49 70 28 23
Åbningstider:
Man-torsdag: 10.00 - 17.30
Fredag:          10.00 - 18.00
Lørdag:          10.00 - 14.00
helsingoer@stof2000.dk

STOF 2000 Holbæk
Smedelundsgade 12
4300 Holbæk
Tlf. 32 20 52 65
Åbningstider:
Man-torsdag: 10.00 - 17.30
Fredag:          10.00 - 18.00
Lørdag:          10.00 - 14.00
Holbaek@stof2000.dk

STOF 2000 Lyngby
Lyngby Hovedgade 57 B
2800 Lyngby
Tlf. 45 93 02 22
Åbningstider:
Man-fredag:  10.00 - 17.30
Lørdag:            9.30 - 15.00
lyngby@stof2000.dk

STOF 2000 Næstved
Sanders Arkade
Ringstedgade 27 C
4700 Næstved
Tlf. 55 72 82 85
Åbningstider:
Man-torsdag: 9.30 - 17.30
Fredag           9.30 - 18.00
Lørdag:          9.00 - 14.00
naestved@stof2000.dk

STOF 2000 Hundige
Waves
Over Bølgen 33
2670 Greve
Tlf. 43 69 11 66
Åbningstider:
Man-fredag: 10.00 - 19.00
Lørdag:        10.00 - 16.00
Søndag:       11.00 - 16.00
hundige@stof2000.dk

STOF 2000 Slagelse
Fisketorvet 4
4200 Slagelse
Tlf. 58 52 77 88
Åbningstider:
Man-fredag: 10.00 - 17.30
Lørdag:        10.00 - 14.00
slagelse@stof2000.dk

 

JYLLAND

STOF 2000 Esbjerg
Gl. Vardevej 241
6715 Esbjerg N
Tlf. 75 12 97 84
Åbningstider:
Man-torsdag:  10.00 - 17.30
Fredag:           10.00 - 18.00
Lørdag:           10.00 - 14.00
esbjerg@stof2000.dk

STOF 2000 Frederikshavn
Rimmensgade 11
9900 Frederikshavn
Tlf. 96 21 01 12
Åbningstider:
Man-fredag:  10.00 - 17.30
Lørdag:         10.00 - 13.00
frederikshavn@stof2000.dk

STOF 2000 Horsens
Løvenørnsgade 11
8700 Horsens
Tlf.:  75 62 37 11
Åbningstider:
Man-torsdag: 9.30 - 17.30
Fredag:          9.30 - 18.00
Lørdag:          9.30 - 14.00
horsens@stof2000.dk

 

STOF 2000 Kolding
Kolding Storcenter
Skovvangen 42 - 71
6000 Kolding
Tlf. 75 50 97 27
Mobil: 27 61 20 05
Åbningstider:
Man-fredag:   10.00 - 20.00
Lør-søndag:  10.00 - 17.00
kolding@stof2000.dk

STOF 2000 Randers
Dytmærsken 9
8900 Randers C
Tlf. 86 43 66 33
Åbningstider:
Man-fredag: 10.00 - 17.30
Lørdag:        10.00 - 14.00
randers@stof2000.dk

STOF 2000 Vejle
Nørretorv 7
7100 Vejle
Mobil: 75843411
Åbningstider:
Man-fredag: 10.00 - 17.30
Lørdag:        10.00 - 14.00
vejle@stof2000.dk

STOF 2000 Aabenraa
Skrænten 7
6200 Aabenraa
Tlf.: 32 20 53 40
Åbningstider:
Man-fredag: 10.00 - 17.30
Lørdag:        10.00 - 13.00
aabenraa@stof2000.dk

 

STOF 2000 Århus
J. M. Mørks Gade 1
8000 Århus C 
Mobil: 27 61 20 16 
Sym Lars: 31 13 01 35 
Åbningstider: 
Man-torsdag: 10.00 - 17.30
Fredag:         10.00 - 18.00
Lørdag:         10.00 - 15.00
aarhusc@stof2000.dk

STOF 2000 Aalborg
Møllegade 6 A
9000 Aalborg
Tlf. 98 12 38 15
Mobil: 27 61 20 13
Åbningstider:
Man-torsdag 9.30 - 17.30
Fredag:         9.30 - 18.00
Lørdag:         9.30 - 14.00
aalborg-2@stof2000.dk

 

STOF 2000 Aalborg OUTLET
Nibevej 20 C
9200 Aalborg SV
Tlf. 98 18 88 59
Mobil: 27 61 20 06
Åbningstider:
Man-fredag 10.00 - 17.30
Lørdag:        10.00 - 14.00

aalborg-1@stof2000.dk

 

KREATIVE AKTIVITETER
Hen over året afvikles der forskellige workshops og symaskinedemonstrationer både for begyndere og øvede.

Kig i kalenderen og se hvornår din lokale STOF 2000 holder et spændende arrangement: