• Bestil inden
  • Beregner tiden...
  • og få sendt pakken på dagen
i udvalgte STOF 2000 holder vi SØNDAGSÅBENTKLIK HER OG SE HVILKE
Tilmeld Nyhedsbrev
FYN
Stof 2000 Odense
Rødegårdsvej 180
5230 Odense M
Telf: 66 15 55 04
Åbningstider:
Man-fre:          9.30 - 18.00
Alm Lør:          9.30 - 15.00
odense-1@stof2000.dk

Stof 2000 Odense
Skibhusvej 65
5000 Odense
Tlf. 32 10 66 11
Åbningstider:
Man – Fre: 10.00 – 17.30
Lørdag:      10.00 – 13.00
skibhusvej@stof2000.dk

Stof2000 Svb afd. 23
Voldgade 9c
5700 Svendborg
Tlf. 62 21 26 60
Åbningstider:
Man.-Tors:  9.30-17.30
Fre:                 9.30-18.00
Lør:                 9.30-14.00
svendborg@stof2000.dk

KØBENHAVN
SJÆLLAND

Stof 2000 Nørrevold
Frederiksborggade 24
1360 København  K
Tlf. 33 15 33 42
Åbningstider:
Man til fre:  10.00 - 18.00
Lør:            10.00 -15.00

noerrevold-1@stof2000.dk

Stof 2000 Nørrevold
Frederiksborggade 26
1360 København K
Tlf. 33 93 88 80
Åbningstider:
Man – fre:       10.00-18.00
Lør:                  9.30-15.00
noerrevold-2@stof2000.dk

Stof2000 Nør. Afd. 30
Nørrebrogade 169
2200 København N
Tlf. 35 81 61 00
Mobil: 27 61 20 30
Åbningstider:
Man til Fre:  10.00 – 17.30
Lør:               10.00 – 15.00
noerrebro@stof2000.dk

Stof2000 Amager
Amagerbrogade 48-50
2300 København S
Tlf. 32 57 55 20
Åbningstider:
Man – Fre:   10.00 – 18.00
Lør:               10.00 – 15.00
amager@stof2000.dk
Stof2000 Vesterbro
Vesterbrogade 41
1620 København V
Tlf. 33 93 05 02
Åbningstider:
mand –fre: 10-18.00
lør: 10-15.00
vesterbrogade@stof2000.dk

 

Stof 2000 Østerbro
Østerfælled Torv 36
2100 København Ø
Tlf. 35 26 20 40
Åbningstider:
Man til Fre :  10.00 - 18.00
Lør:                10.00 - 15.00
oesterbro@stof2000.dk

Stof 2000 Frederiksberg
Gl. Kongevej 112
1850 Frederiksberg C
Tlf. 33 24 33 90
Mobil: 27 61 20 02
Åbningstider:
Man- Fre:      10.00 - 18.00
Lør:               10.00 - 15.00
frederiksberg@stof2000.dk

Stof 2000 Rødovre
Tårnvej 241 - 243
2610 Rødovre
Tlf.: 36 41 24 11
Åbningstider:
Man til Fre:   10.00 - 17.30
Lør:               10.00 - 14.00
roedovre@stof2000.dk

STOF 2000 Ballerup
Baltorpvej 2, Butik 251
2750 Ballerup
Tlf. 3221 1545
Åbningstider:
Man til Fre :   10.00 – 19.00
Lør:                10.00 – 16.00
1.+sidste søn: 11.00 – 16.00
ballerup@stof2000.dk

STOF 2000 Spinderiet
Spinderigade 6
2500 Valby
Tlf. 32 18 74 98
Man-Fre: 10.00-19.00
Lør:         10.00-16.00

1.+sidste søn: 11.00 – 16.00
spinderiet@stof2000.dk

 

Stof2000 Helsingør
Bjergegade 1
3000 Helsingør
Tlf. 49 70 28 23
Åbningstider:
Man.-Tor: 10.00 – 17.30
Fre:            10.00 – 18.00
Lør:            10.00 – 14.00
helsingoer@stof2000.dk

Stof2000 Holbæk
Smedelundsgade 12, butik 1
4300 Holbæk
Tlf. 32 20 52 65
Åbningstider:
Man til Tors :  10.00 – 17.30
Fre:                10.00 – 18.00
Lør:                10.00 – 14.00
Holbaek@stof2000.dk

Stof2000 Lyngby
Lyngby Hovedgade 57B
2800 Lyngby
Tlf. 45 93 02 22
Åbningstider:
Man – Fre:  9.30-17.30
Lør:              09.30-15.00
lyngby@stof2000.dk

STOF 2000 Næstved
Sanders Arkade
Ringstedgade 27 C
4700 Næstved
Tlf. 55 72 82 85
Åbningstider:
Man til Tor: 9.30 – 17.30
Fre:               9.30 – 18.00
Lør:               9.00 - 14.00
naestved@stof2000.dk

Stof2000 Hundige
Waves
Over Bølgen 33
2670 Greve
Tlf. 43 69 11 66
Man – Fre: 10.00 - 19.00
Lør:            10.00 – 16.00
Søn:            11.00-  16.00
hundige@stof2000.dk

Stof2000 Slagelse
Fisketorvet 4
4200 Slagelse
Tlf. 58 52 77 88
Man – Fre: 10.00 - 17.30
Lør:            10.00 – 14.00
slagelse@stof2000.dk

 

JYLLAND

Stof 2000 Esbjerg
Gl. Vardevej 241
6715 Esbjerg N
Tlf. 75 12 97 84
Åbningstider:
Man.-Tors:      10.00-17.30
Fre:                 10.00-18.00
Lør:                 10.00-14.00
esbjerg@stof2000.dk

Stof 2000 Frederikshavn
Frederikshavn Midtpunkt
Rimmensgade 11, butik 12
9900 Frederikshavn
Tlf. 96 21 01 12
Åbningstider:
Man.-Fre:  10.00-17.30
Lør:            10.00-13.00
frederikshavn@stof2000.dk

STOF 2000 Herning
Herningcentret
7400 Herning
Tlf: 63 10 20 78 
Man-fre:  10.00-19.00
Lørdag:      10.00-16.00
1. søndag: 11.00-16.00
Herning@stof2000.dk

Stof 2000 Horsens
Løvenørnsgade 11
8700 Horsens
Tlf.:  75 62 37 11
Man til Tors: 9.30 - 17.30
Fre:                9.30 - 18.00
Lør :               9.30 - 14.00
horsens@stof2000.dk

 

Stof 2000 Kolding
Kolding Storcenter
Skovvangen 42 - 71
6000 Kolding
Tlf. 75 50 97 27
Mobil: 27 61 20 05
Åbningstider:
Man-Tors-Fre: 9.30 - 20.00
Tirs-Ons:           9.30 - 17.30
Lør:                    9.30 - 16.00
kolding@stof2000.dk

Stof 2000 Randers
Dytmærsken 9
8900 Randers C
Tlf. 86 43 66 33
Åbningstider:
Man.-fre:  10.00-17.30
Lør:          10.00-14.00
randers@stof2000.dk

Stof 2000 Vejle
Nørretorv 7
7100 Vejle
Mobil: 75843411
Åbningstider:
Man til fre: 10.00 - 17.30
Lør:           10.00 - 14.00
vejle@stof2000.dk

Stof2000 Aabenraa
Skrænten 7
6200 Aabenraa
Tlf.: 32 20 53 40
Åbningstider:
Man-fre: 10.00 - 17.30
Lør:        10.00 - 13.00
aabenraa@stof2000.dk

 

Stof 2000 Århus
J. M. Mørks gade 1 8000 Århus C 
Mobil: 27 61 20 16 
Sym Lars: 31 13 01 35 
Åbningstider: 
Man – Tors: 10.00 – 17.30
Fredag:         10.00 – 18.00
Lørdag:         10.00 – 15.00
aarhusc@stof2000.dk

Stof 2000 Ålborg C
Møllegade 6a
9000 Ålborg
Tlf. 98 12 38 15
Mobil: 27 61 20 13
Åbningstider:
Man til tors: 9.30 - 17.30
Fredag: 9.30 - 18.00
Lør:                9.30 - 14.00
aalborg-2@stof2000.dk

 

KREATIVE AKTIVITETER
Hen over året afvikles der forskellige workshops og symaskine demonstrationer
både for begyndere og for øvede.
Kig i kalenderen og se hvornår din lokale Stof2000 holder et spændende arrangement: